Hakkımızda

Özkaradeniz imalatçı, ihracatçı ve ithalatçı kimliği ile kurulduğu 1955 yılından bugüne Türkiye’nin sektörde lider ve öncü kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız Antep Fıstığı üretimi ve tedarikinde uzmanlaşmış, bunun sonucu olarak da sektöründe dünyanın önde gelen pek çok firması ile işbirliği kurmuştur. Ticarette ve ilgili her alanda yenilikçi strateji ile hareket eden firmamız bununla birlikte ; kuruyemiş, baharat, bakliyat ve kuru meyve ürünlerini müşterilerine tedarik etmektedir. Geniş çaplı uluslararası satış ağımızla başta Avrupa olmak üzere Amerika’ya ve diğer gıda’ da rekabet edebilecek ülkelere Antep Fıstığı satışı yapmaktayız. Müşterilerimize ürünümüzü en iyi ve en taze şekilde özel paketlerle satışı sunmaktayız.


Özkaradeniz Group kurulduğu günden bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışı pazarında istikrarlı büyüme karakteri ile büyük başarılara imza atmıştır.


Vizyon - Misyon

Temel amacımız faaliyette bulunduğumuz bereketli Gaziantep topraklarında bölgelerdeki en iyi Antep Fıstığı üretimini yaparak en kısa sürede en düşük maliyette maksimum kalite ve lezzeti yakalayarak bunu uluslararası rekabetçi piyasada en üst sırada hizmete sunulmasıdır. Bizler bu taahhüdün bir parçası olarak en kaliteli Antep Fıstığını en iyi şekilde sunmaktayız.

Özkaradeniz olarak performansımız daima dürüstlük ve sıkı çalışmalardan oluşan sağlam prensiplere dayanmaktadır. Çalışanlarımızın temel yaklaşımı müşteri odaklı felsefeyi ve koşulsuz müşteri memnuniyetini takip etmektedir. Bizler müşterilerimize tüm işlemlerde güvenilir hizmeti, mümkün olan en ucuz fiyatı ve esnekliği sunarak her iki tarafında optimum kazanca ulaşmasını sağlarız.


Markalarımız


Özel paketlemelerimizle Antep Fıstığının tadını, rehasını ve tazeliğini uzun bir dönem sağlıklı bir şekilde koruyoruz.